Bel ons nu
+32(0)52 20 20 60
147  Gevonden resultaten
Coaxial WLAN Antenna extension cable SMA male reverse to SMA female reverse Length 5m, Low Loss
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
AK-560200-050-S
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€13,23(excl. BTW)

DIGITUS SFP+ 10G MM 850nm 300m with DDM LC connector, Power dissipation < 1W 850nm VCSEL Laser
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
DN-81200
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€46,04(excl. BTW)

DIGITUS 1.25 Gbps Copper SFP Module, RJ45 10/100/1000Base-T, up to 100 m
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
DN-81005
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€25,64(excl. BTW)

DIGITUS IP function module for KVM Switches
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
DS-51000
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€319,14(excl. BTW)

DIGITUS Console 43.2cm (17in) TFT, french keyboard 8-Port, touchpad, 1U RAL 9005 black color
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
DS-72002FR
Taal :
FR
Voorraad :
Voorraad
€858,19(excl. BTW)

DIGITUS Console 43.2cm (17in) TFT, german keyboard 8-Port, touchpad, 1U RAL 9005 black color
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
DS-72002GE
Taal :
GE
Voorraad :
Voorraad
€837,72(excl. BTW)

DIGITUS CAT6A Class EA network outlet, shielded 2x RJ45, LSA, pure white, flush mount, vertical cable installation
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
DN-9007-1
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€6,89(excl. BTW)

DIGITUS CAT6A Class EA network outlet, shielded 2x RJ45, LSA, pure white, flush mount, horizontal cable installation
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
DN-9008-1
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€7,29(excl. BTW)

DIGITUS Face Plate w/o central plate, w/o frame, design compatible
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
DN-93831-1
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€1,64(excl. BTW)

DIGITUS connection module for twisted pair cables LSA, shielded, CAT6
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
DN-93903
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€1,91(excl. BTW)

.