Bel ons nu
+32(0)52 20 20 60
ACT
SFP+ SR Transceiver Coded For Open Platform (TR0003)

SFP+ SR Transceiver Coded For Open Platform (TR0003)

Referentie:
TR0003
Taal:
UK
Voorraad:
 Zonder BTW
Base Price:€31,04
Totaal:€31,10

Inleiding

Open codering / ongecodeerd
Snelheid 10Gbps, geschikt voor multimode kabel
DDM ondersteuning voor monitoring SFP+ module
5 jaar garantie
Waarom kiezen voor ACT Optics?

ACT is opgericht om gebruikers een merk te bieden voor uiterst betrouwbare en consistente kwaliteit bekabeling en netwerk producten. ACT-oplossingen mixen en matchen naadloos in gebruik met andere merken.
Waarom kiezen steeds meer bedrijven voor ACT?

ē Consistente gegarandeerde kwaliteit
ē Compleet assortiment connectivity producten
ē Voldoet aan internationale normen om compatibititeit met andere merken te garanderen
ē Meer dan een miljoen connectivity producten op voorraad
ē 5 jaar garantie

ACT SFP+ modules bieden ook:

ē DDM; mogelijkheid om diagnostische gegevens van de module uit te laten lezen door de switch zoals stroomverbruik, temperatuur eventuele fouten etc.
ē Compatibiliteit; modules die gecodeerd zijn bieden 100% compatibiliteit met het merk.
ē Verpakking; iedere module is individueel verpakt.
ē 5 jaar garantie.
ē Technische ondersteuning van ervaren medewerkers.

Codering en compatibiliteit

Dit model SFP+ module werkt uitstekend met apparatuur van ACT. Dit model SFP+ module heeft geen specifieke codering voor compatibiliteit, dit wordt ook open- of generic codering genoemd. Veel fabrikanten waaronder ACT werken met een open codering, SFP+ modules met een open codering zijn onderling uitwisselbaar. Bekende grote merken op het gebied van netwerk en telecomapparatuur vereisen vaak wel codering om een SFP+ module met het merk compatible te zijn. Voor 100% compatibiliteit heeft ACT gecodeerd SFP+ modules . Met vragen over codering neem contact op met onze medewerkers.

De 3 voordelen van SFP+ modules

De 3 grootste voordelen voor gebruik van SFP+ glasvezel modules zijn:
1. Standaardisering
2. Flexibiliteit
3. ContinuÔteit

1. SFP+ modules zijn de standaard voor glasvezel communicatie

Fabrikanten van netwerkapparatuur ondersteunen de SFP, SFP+ en QSFP standaarden. SFP+ modules worden toegepast in verschillende apparatuur zoals switches, routers, firewalls, servers en opslag apparaten. De apparatuur is voorzien van een poort waar een SFP+ module ingeplugd kan worden, de afkorting SFP+ staat voor Small Formfactor Pluggable en de + betekent een snelheid van 10Gbps.
De standaard voor gebruik van SFP+ modules is tot stand gekomen in samenwerkspraak met de verschillende fabrikanten. Deze standaard wordt daarom een MSA genoemd wat staat voor Multi-Source Agreement.

2. SFP+ modules zorgen voor maximale flexibiliteit in een glasvezelnetwerk

Een glasvezelkabel wordt aangesloten op een SFP+ module, deze module wordt in de switch geplaatst. De SFP+ module dient als interface tussen de glasvezelkabel en de aangesloten apparatuur. Dit zorgt uiteindelijk voor maximale flexibiliteit, namelijk de SFP+ kan aangepast worden zonder dat de desbetreffende apparatuur aangepast of vervangen hoeft te worden.

Situaties waarin alleen de SFP+ module vervangen hoeft te worden, i.p.v. de apparatuur:
- Overgang naar netwerk met ander type glasvezel; bijvoorbeeld van singlemode naar multimode.
- Gewijzigde afstand; bijvoorbeeld van kabels 100 meter naar 80 kilometer.
- Overgang naar andere snelheid; als bijvoorbeeld snelheid van de switch wijzigt 1G naar 10G.
- Ander soort glasvezel connector; als er bijvoorbeeld in plaats van een LC een SC connector op de bekabeling geplaatst is.

3. ContinuÔteit in het netwerk door gebruik van hot swappable SFP+ modules

Bij wijzigingen in vezeltype, afstand, snelheid en connector wordt de SFP+ module vervangen. Belangrijk voordeel is dat de apparatuur niet uit of herstart hoeft te worden tijdens plaatsing van de SFP+ modules, dit zorgt voor uitstekende continuÔteit in het netwerk. Het in gebruik houden van apparatuur tijdens het plaatsen en/of vervangen van glasvezel (SFP+) modules wordt ďHot swappableĒ genoemd.

Hoe kan ik SFP+ modules reinigen?

Een groot deel van storingen in glasvezelnetwerken wordt opgelost door bekabeling en de optics te reinigen. Advies is om een SFP+ modules niet vuil te laten worden door alleen kabels met gereinigde connectoren te gebruiken. Als dit model SFP+ module toch gereinigd dient te worden is de ACT One click cleaner LC geschikt.

Prestatie

SFP transceiver type

Vezel-optiek

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

10000 Mbit/s

Soort aansluiting

SFP+

Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund

Ja

Vezel-optische connector

LC

Maximaal bereik

400 m

Golflengte

850 nm

Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Ja

Code geharmoniseerd systeem (HS)

85369010

Eisen aan de omgeving

Maximale temperatuur (in bedrijf)

70 įC

No options for this product
.