Bel ons nu
+32(0)52 20 20 60
233  Gevonden resultaten
Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm
CISCO SYSTEMS
Referentie :
SFP-OC3-MM=
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€444,41(excl. BTW)

Intel 10GbE SFP+ SR Tranceiver
HP
Referentie :
C3N53AA
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€1.218,78(excl. BTW)

4GB Shortwave B-series Fc Sfp 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ715A
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€130,14(excl. BTW)

8GB Long Wave B-series 10km Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ717A
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€1.111,78(excl. BTW)

8GB Shortwave Fc Sfp+ 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ718A
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€122,26(excl. BTW)

B-series 1GB Ethernet Copper SFP Transceiver 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AW537A
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€366,90(excl. BTW)

Cisco MDS 9000 4GB FC SFP Short Wave Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AE379A
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€784,16(excl. BTW)

HP 8GB Shortwave B-series Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ716B
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€117,56(excl. BTW)

HP B-series 10GbE Short Wave SFP+ Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP823A
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€2.023,95(excl. BTW)

HP B-series 16GB SFP+ Long Wave 10km Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
QK725A
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€3.912,43(excl. BTW)

.