Bel ons nu
+32(0)52 20 20 60
194  Gevonden resultaten
Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm
CISCO SYSTEMS
Referentie :
SFP-OC3-MM=
Taal :
UK
Voorraad :
€484,27(excl. BTW)

HP 3m B-series Active Copper Cable with Integrated SFP+ Transceiver (AP819A)
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP819A
Taal :
UK
Voorraad :
€321,81(excl. BTW)

Transceiver 5m B-series Active Copper Cable with Integrated SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP820A
Taal :
UK
Voorraad :
€362,49(excl. BTW)

Transceiver 8GB Long Wave B-series 10km Fibre Channel 1 Pack SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ717A
Taal :
UK
Voorraad :
€1.111,52(excl. BTW)

8GB Shortwave Fc Sfp+ 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ718A
Taal :
UK
Voorraad :
€117,52(excl. BTW)

Transceiver 8GB Shortwave B-series Fibre Channel 1 Pack SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ716B
Taal :
UK
Voorraad :
€117,56(excl. BTW)

Transceiver B-series 10GbE Short Wave SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP823A
Taal :
UK
Voorraad :
€2.023,95(excl. BTW)

Transceiver B-series 16GB SFP+ Long Wave 10km
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
QK725A
Taal :
UK
Voorraad :
€2.222,99(excl. BTW)

Transceiver B-series 16GB SFP+ Short Wave
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
QK724A
Taal :
UK
Voorraad :
€265,14(excl. BTW)

Transceiver BladeSystem c-Class 40GB QSFP+ MPO SR4 100m
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
720187-B21
Taal :
UK
Voorraad :
€1.641,02(excl. BTW)

.