Bel ons nu
+32(0)52 20 20 60
629  Gevonden resultaten
Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm
CISCO SYSTEMS
Referentie :
SFP-OC3-MM=
Taal :
UK
Voorraad :
€453,91(excl. BTW)

Gigabit Ethernet Lh Mini-gbic Sfp Transceiver
BELKIN CORPORATION
Referentie :
MGBLH1
Taal :
UK
Voorraad :
€190,49(excl. BTW)

Gigabit Ethernet 1000 Base-t Mini-gbic Sfp Transceiver
BELKIN CORPORATION
Referentie :
MGBT1
Taal :
UK
Voorraad :
€95,65(excl. BTW)

Refurb/1000 Base-T SFP
CISCO SYSTEMS
Referentie :
GLC-T-RF
Taal :
NA
Voorraad :
€85,50(excl. BTW)

Transceiver X121 1G SFP LC LH
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
J4860C
Taal :
UK
Voorraad :
€5.669,16(excl. BTW)

8GB Shortwave Fc Sfp+ 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ718A
Taal :
UK
Voorraad :
€157,44(excl. BTW)

Transceiver 8GB Long Wave B-series 10km Fibre Channel 1 Pack SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ717A
Taal :
UK
Voorraad :
€1.311,39(excl. BTW)

Transceiver MDS 9000 8GB FC SFP+ Short Range
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ906A
Taal :
UK
Voorraad :
€233,35(excl. BTW)

Transceiver C-series 10GbE Short Range SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP783A
Taal :
UK
Voorraad :
€2.111,93(excl. BTW)

HP B-series 8GB Extended Long Wave 25km Fibre Channel SFP+ Transceiver 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AW538A
Taal :
UK
Voorraad :
€8.360,35(excl. BTW)

.