Bel ons nu
+32(0)52 20 20 60
624  Gevonden resultaten
Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm
CISCO SYSTEMS
Referentie :
SFP-OC3-MM=
Taal :
UK
Voorraad :
€486,26(excl. BTW)

Refurb/1000 Base-T SFP
CISCO SYSTEMS
Referentie :
GLC-T-RF
Taal :
NA
Voorraad :
€92,27(excl. BTW)

Transceiver X121 1G SFP LC LH
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
J4860C
Taal :
UK
Voorraad :
€5.669,16(excl. BTW)

8GB Shortwave Fc Sfp+ 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ718A
Taal :
UK
Voorraad :
€157,44(excl. BTW)

Transceiver 8GB Long Wave B-series 10km Fibre Channel 1 Pack SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ717A
Taal :
UK
Voorraad :
€1.311,65(excl. BTW)

Transceiver B-series 10GbE Short Wave SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP823A
Taal :
UK
Voorraad :
€2.023,62(excl. BTW)

HP 3m B-series Active Copper Cable with Integrated SFP+ Transceiver (AP819A)
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP819A
Taal :
UK
Voorraad :
€321,27(excl. BTW)

Transceiver 5m B-series Active Copper Cable with Integrated SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP820A
Taal :
UK
Voorraad :
€361,89(excl. BTW)

Transceiver X120 1G SFP LC BX 10-D
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD099B
Taal :
UK
Voorraad :
€1.151,23(excl. BTW)

Transceiver X120 1G SFP LC SX
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD118B
Taal :
UK
Voorraad :
€381,31(excl. BTW)

.