Bel ons nu
+32(0)52 20 20 60
650  Gevonden resultaten
Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm
CISCO SYSTEMS
Referentie :
SFP-OC3-MM=
Taal :
UK
Voorraad :
€463,83(excl. BTW)

Gigabit Ethernet Lh Mini-gbic Sfp Transceiver
BELKIN CORPORATION
Referentie :
MGBLH1
Taal :
UK
Voorraad :
€194,58(excl. BTW)

Transceiver X121 1G SFP LC LH
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
J4860C
Taal :
UK
Voorraad :
€5.669,16(excl. BTW)

8GB Shortwave Fc Sfp+ 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ718A
Taal :
UK
Voorraad :
€144,32(excl. BTW)

Transceiver 8GB Long Wave B-series 10km Fibre Channel 1 Pack SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ717A
Taal :
UK
Voorraad :
€1.244,07(excl. BTW)

Transceiver MDS 9000 8GB FC SFP+ Short Range
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ906A
Taal :
UK
Voorraad :
€197,73(excl. BTW)

Transceiver C-series 10GbE Short Range SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP783A
Taal :
UK
Voorraad :
€1.938,57(excl. BTW)

HP B-series 8GB Extended Long Wave 25km Fibre Channel SFP+ Transceiver 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AW538A
Taal :
UK
Voorraad :
€8.360,35(excl. BTW)

Transceiver X120 1G SFP LC LX
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD119B
Taal :
UK
Voorraad :
€367,70(excl. BTW)

Transceiver X120 1G SFP LC BX 10-D
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
JD099B
Taal :
UK
Voorraad :
€1.151,23(excl. BTW)

.