Bel ons nu
+32(0)52 20 20 60
APC
Actassi FL-C Trunk MTP Female 1*12 Fibers to MTP Female 1*12 Fibers OM4 5m

Actassi FL-C Trunk MTP Female 1*12 Fibers to MTP Female 1*12 Fibers OM4 5m

Referentie:
VDILL044C4C0005
Taal:
UK
Voorraad:
 Zonder BTW
Base Price:€381,26
Totaal:€381,32

Kenmerken

Snoerlengte

5 m

Aansluiting 1

MTP

Aansluiting 2

MTP

Aansluiting 1 type

Mannelijk

Aansluiting 2 type

Mannelijk

Type glasvezel

OM4

Kleur van het product

Magenta

Ondersteunde golflengten

850 nm

Verlies van insertion

0,5 dB

Reflectieverlies

20 dB

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

-10 - 60 įC

Temperatuur bij opslag

-25 - 70 įC

Gewicht en omvang

Diameter van de kabel

3 mm

Verpakking

Aantal per verpakking

1 stuk(s)

Breedte verpakking

200 mm

Diepte verpakking

200 mm

Hoogte verpakking

10 mm

Gewicht verpakking

60 g

No options for this product
.